Transformacja cyfrowa i priorytety wydatków w obszarze IT

Rimini Street, globalny dostawca oprogramowania i wiodący usługodawca zewnętrzny zapewniający usługi wsparcia dla oprogramowania Oracle i SAP oraz partner Salesforce, sprawdził – przy wsparciu Dimensional Research – jak dyrektorzy finansowi postrzegają transformację cyfrową oraz jak wyglądają ich priorytety w zakresie wydatków na IT?

Badani CFO, w tym ponad 100 osób z naszego kraju, odpowiedzieli m.in. na takie pytania, jak:

• „Co współcześni dyrektorzy finansowi myślą o transformacji cyfrowej?”

• „Które inicjatywy w obszarze IT są uważane za najbardziej wartościowe, a które za stratę czasu i zasobów?”

• „W jaki sposób ustalają priorytety inwestycji w obszarze IT?”

Na podstawie uzyskanych odpowiedzi powstał szczegółowy raport „2021 CFO Peer Insights: Transformacja cyfrowa i priorytety wydatków w obszarze IT". Prezentuje on uzyskane dane i opisuje kluczowe wnioski z przeprowadzonego badania.

Z raportu dowiesz się, m.in.:

• ilu dyrektorów finansowych wymienia transformację cyfrową jako kluczowy cel do zrealizowania

• jaki odsetek CFO uważa transformację cyfrową za istotny czynnik dla osiągnięcia sukcesu swojej spółki

• czy dyrektorzy finansowi zgadzają się z twierdzeniem, że inwestycje w technologie są niezbędne, aby wyjść z kryzysu spowodowanego pandemią Covid-19

• jakie projekty IT preferują CFO i jak oceniają zwrot z inwestycji (ROI) w działania związane z transformacją cyfrową

O raporcie:

Raport powstał w oparciu o globalną ankietę online przeprowadzoną przez Dimensional Research na zlecenie Rimini Street. W badaniu wzięło udział ponad 1500 dyrektorów finansowych lub równorzędnych specjalistów ds. finansów na wyższych stanowiskach kierowniczych z 13 krajów, w tym z Polski, reprezentujących firmy o rocznych przychodach w wysokości co najmniej 200 milionów dolarów (USD). Polska wersja raportu powstała na podstawie odpowiedzi biorących udział w globalnym badaniu ponad 100 dyrektorów finansowych lub czołowych specjalistów finansowych mieszkających w naszym kraju.

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A. oraz Rimini Street, Inc. Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu. Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Proszę podać prawidłowy adres e-mail
Pobierz materiał

Tylko wybrani członkowie będą mogli przeglądać materiał, więc po rejestracji zostaniesz poinformowany, czy kwalifikujesz się do korzystania z usługi.

Case Studies

Case Study

Globalna firma usługowa napędza wzrost dzięki optymalizacji Oracle EBS, płac, JDE i obsługi baz danych

Dowiedz się więcej

Rozwiązania Rimini Street

e-book

Sprawdzone korzyści po wdrożeniu third-party support

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej.

Zapraszamy do rozmowy.

Kontakt