Platforma cyberbezpieczeństwa Fortinet Security Fabric zasilana przez FortiOS

Firmy na całym świecie stają się coraz bardziej cyfrowe, a to sprawia, że muszą zatroszczyć się o odpowiednie bezpieczeństwo IT. To nie lada wyzwanie, ponieważ stale pojawiają się nowe zagrożenia, a cyberprzestępcy stają się coraz sprytniejsi. Sytuację dodatkowo utrudnia fakt, że mamy dziś dobę pracy hybrydowej, gdzie wielu pracowników korzysta z firmowych zasobów, przebywając we własnych domach.

Przedsiębiorstwa często wdrażają różne narzędzia zabezpieczające, aby chronić wybrane segmenty sieci w izolacji, czy nawet mniejsze, wyspecjalizowane działy. Jednak ta praktyka sprawia, że utrzymanie widoczności całej organizacji i konsekwentne egzekwowanie zasad staje się bardzo trudne, a miejscami - niemożliwe. Coraz więcej firm ma problemy z zapewnieniem wysokiego bezpieczeństwa na styku użytkownik-aplikacja w modelu "niezależnie od lokalizacji".

Fortinet Security Fabric to bardzo skuteczna platforma cyberzabezpieczająca, oparta na systemie FortiOS, z bogatym i otwartym ekosystemem. Obejmuje szeroką sieć rozwiązań zabezpieczających, m.in. ochronę urządzeń, danych i aplikacji, a nawet usługi self-healingu (samonaprawianie).

Cała platforma opiera się na trzech filarach. Pierwszy to szeroka skala działania - możemy zmniejszyć ryzyko i zarządzać całą cyfrową powierzchnią ataku (entire digital attack surface). Drugi dotyczy integracji - Fortinet dba o to, aby zmniejszyć złożoność i zadbać o to, aby szanse na wystąpienie ewentualnych luk w zabezpieczeniach były minimalne. I trzeci: automatyzacja, co w praktyce oznacza szybszy czas na efektywne działania i zapobieganie cyberzagrożeniom.

Dowiedz się, jak skuteczna jest platforma Fortinet Security Fabric, gdzie sprawdza się najlepiej i dlaczego warto rozważyć jej wdrożenie.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Jeśli jesteś zainteresowany dostępem do materiałów, podaj swój adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Fortinet, Inc.. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.

Pobierz materiał