Nowoczesne rozwiązania w administracji

Administracja zmienia się intensywnie, wykorzystując w coraz większym stopniu nowoczesne rozwiązania technologiczne. Zarówno przedstawiciele instytucji publicznych jak i obywatele chcą, aby coraz więcej spraw można było załatwić przez sieć, bez wychodzenia domu. To wiąże się z rosnącą skalą wyzwań w obszarze zapewnienia łączności i dostępu pracownikom działającym w modelu hybrydowym, a także odpowiednich zabezpieczeń. Coraz ważniejsze staje się także stworzenie optymalnego customer experience zarówno dla pracowników jak i obywateli korzystających z usług administracji. Dlatego ogromne znaczenie ma wybór rozwiązań sieciowych, które umożliwiają odpowiednie zaprojektowanie i zarządzanie sieciami.

Rola sieci w administracji znacząco wzrosła w ostatnim czasie. Jest to rola kluczowa, ponieważ sieci mają umożliwiać rozwiązywanie problemów przy pomocy aplikacji, a w kontekście administracji publicznej – ułatwić funkcjonowanie państwa.

Poznaj głos ekspertów i pobierz bezpłatny materiał, który powstał na bazie spotkania zorganizowanego przez Computerworld wraz z Juniper Networks.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Najpopularniejsze
Postaw na ciągłość działania biznesu i wybierz DRaaS
Własne, bezpieczne miejsce na krytyczne aplikacje sieciowe – dlaczego warto je mieć i jak to osiągnąć?
Chmura – naturalny kierunek migracji
10 rzeczy, których należy unikać budując chmurę obliczeniową