Jak chronić swoje dane przed atakami? Dobre praktyki i narzędzia wsparcia – Część III

Zapraszamy do oglądania kolejnych wideocastów HPE i Veeam „Jak chronić swoje dane przed atakami? Dobre praktyki i narzędzia wsparcia”. Piotr Konieczny z Niebezpiecznik.pl wraz z Piotrem Drągiem (HPE) i Tomaszem Turkiem (Veeam) przeanalizują niektóre technologie backupowe i zastanowią się, co firmy mogą zrobić, by zwiększyć bezpieczeństwo swoich danych. Nasi eksperci będą opowiadać między innymi o atakach ransomware i o rekomendacjach dla firm, jak w razie czarnego scenariusza dane odtworzyć. Nie warto oszczędzać na backupie, nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie naszych danych. Bez dojrzałego podejścia do kwestii kopii zapasowych i ten „ostatni bastion” może paść. Choć dzisiejsze technologie pozwalają na wiele i wspierają politykę bezpieczeństwa firmy, jednak liczy się wciąż również czynnik ludzki – świadomość, systematyczność, przewidywanie.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Wideo są IDG Poland S.A., firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Wideo skierowane jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Wideo to usługa, w której masz możliwość obejrzenia wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Wideo jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.