MFA – niezbędne zabezpieczenie w nowoczesnej organizacji

Bezpieczeństwo, ochrona aplikacji i danych to priorytet większości firm. Przy rosnącej elastyczności modelu pracy, coraz większym wykorzystaniu urządzeń mobilnych i jednocześnie szybko rosnącej skali zagrożeń, polityka uwierzytelniania stała się poważnym wyzwaniem. Adaptacyjne Uwierzytelnianie Wieloskładnikowe (MFA) Okta jest bardzo nowoczesnym, całościowym i jednocześnie łatwym we wdrożeniu rozwiązaniem, które zapewnia silne uwierzytelnianie i kontekstowe zarządzanie dostępem. Okta Adaptive MFA wykorzystuje wiedzę zdobytą dzięki analizie big data, zdarzeń z tysięcy przedsiębiorstw, kontekstowych danych o użytkownikach i urządzeniach. Rozwiązanie oparte jest na zestawie nowoczesnych czynników uwierzytelniających. Dodawanie nowych aplikacji i użytkowników jest łatwe, a dzięki zintegrowaniu z mechanizmami single sign-on i funkcjami zarządzania dostępem mobilnym w przedsiębiorstwie, Okta ułatwia zabezpieczanie zarówno użytkowników, jak i urządzeń oraz aplikacji. Kontekstowe zarządzanie dostępem oferowane przez Okta pomaga ograniczyć zagrożenie atakiem poprzez sprawdzanie, kiedy, gdzie i w jaki sposób użytkownicy uzyskują dostęp do aplikacji i danych. Wdrożenie Okta umożliwia administratorom wybór, które czynniki weryfikacji są wymagane, które są opcjonalne, a które mają być wyłączone dla określonych użytkowników i grup. To pozwala na wyeliminowanie nadmiarowych czynników i zmniejszenie kosztów wsparcia IT.

Poznaj więcej szczegółów i przeczytaj materiał ekspercki

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Intersys Group sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do managerów ds. technologii z dużych firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.