Fujitsu Hybrid IT
rozwiązanie dostosowane
do potrzeb Twojego biznesu

Idealne środowisko IT krok po kroku

Jak maksymalnie wykorzystać posiadaną infrastrukturę i usługi chmurowe? Jak strategicznie podejść do podziału obciążeń pomiędzy różnymi modelami infrastruktury, by finalnie osiągnąć duże korzyści, w tym wymierne korzyści finansowe? Wykorzystanie modelu chmurowego we wsparciu biznesu organizacji nie musi oznaczać rezygnacji z tradycyjnej infrastruktury. Więcej – nie wszystkie dane i procesy nadają się do migracji do chmury. Warto szerzej spojrzeć na możliwości, jakie dziś oferuje model hybrydowy IT, poukładać swoją infrastrukturę na nowo, stworzyć optymalne środowisko, które będzie rosło wraz z rozwojem firmy. Czy to łatwe? Z odpowiednim wsparciem wyspecjalizowanych doradców na pewno tak.

Eksperci z Fujitsu pomogą organizacjom znaleźć złoty środek w stworzeniu idealnego modelu IT, zdolnego odpowiadać na współczesne wyzwania rynkowe. O tym, jak optymalnie wykorzystać infrastrukturę własną i chmurową, jak zarządzać firmowymi obciążeniami i otrzymać najwięcej korzyści z dostępnych rozwiązań przeczytasz w materiale.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Jeśli jesteś zainteresowany dostępem do materiałów, podaj swój adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z wybranych sektorów.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.

Pobierz materiał