Jak osiągnąć zamierzone cele biznesowe i realnie odczuć ekonomiczne benefity technologicznych inwestycji?

Dzięki HPE GreenLake Management Services firmy zwiększają wydajność swoich systemów IT, jednocześnie realizując cele biznesowe. W ubiegłym roku firma analityczna IDC przeprowadziła globalne badanie dotyczące wykorzystania w organizacjach usługi HPE GreenLake Management Services (GMS) do obsługi środowisk serwerowych, magazynowych, baz danych i aplikacji.

Okazuje się, że zastosowanie tej usługi pozwoliło organizacjom między innymi na uwolnienie mocy przerobowych personelu IT dzięki przejęciu przez HPE bieżącej działalności i zapewnieniu najlepszych praktyk i wsparcia; optymalizację wykorzystania serwerów i infrastruktury IT poprzez zwiększenie stosunku liczby pracowników do liczby serwerów oraz zmniejszenie wymagań sprzętowych; ograniczanie ryzyka operacyjnego dzięki sprawniejszemu reagowaniu na zagrożenia bezpieczeństwa i problemy z wydajnością.

Zapraszamy do lektury white paper „Wartość biznesowa HPE GreenLake Management Services”.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.