Computerworld nr 01-02/2021

W numerze m.in:

AI jako cyfrowy współpracownik

Firmy stawiają na sztuczną inteligencję, a w ostatnim czasie coraz popularniejszy staje się cyfrowy współpracownik. AI na dobre zadomowiła się na rynku i jeśli chcemy budować przewagę konkurencyjną, powinniśmy rozważyć zatrudnienie jej na pełen etat.

Praca z domu nadal będzie wpływać na IT

Nowy rok niewiele zmienił w kwestii wyzwań biznesowych oraz IT związanych z pandemią. Nadal większość osób pracuje w domu i sytuacja szybko się nie zmieni. Zapoczątkowane w 2020 roku trendy technologiczne będą się w najbliższych miesiącach nasilać, a technologie i sposoby jej wykorzystania ewoluować.

Prywatność jako wyzwalacz biznesowy

Firmy gromadzą coraz więcej danych, a klienci domagają się prywatności. Powinniśmy rozważyć wprowadzenie zmian w modelu biznesowym oraz stworzyć taką politykę prywatności, która będzie służyć zarówno pracownikom, jak i klientom.

Jedenaście najważniejszych umiejętności miękkich

Jeśli chcesz przyspieszyć swoją karierę, potrzebujesz specjalistycznej wiedzy oraz tzw. umiejętności miękkich, takich jak zdolność do pracy w zespole lub umiejętności komunikacyjne. Jakie umiejętności miękkie są ostatnio na topie i czego oczekują rekruterzy? Przedstawiamy krótki poradnik.

Dark web: notatki z podziemia

Rozwój profesjonalnych gangów przestępczych, złośliwe oprogramowanie jako usługa oraz ulepszona infrastruktura do prowadzenia działalności przestępczej zmieniają dark web. Co to oznacza dla bezpieczeństwa przedsiębiorstw?

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.

Jeżeli nie chcesz wypełniać wszystkich pól poniższego formularza lub nie akceptujesz treści zgód, które wymagane są do otrzymania bezpłatnego wydania zapraszamy do kontaktu: tel: 22 321 77 77 lub [email protected] w celu zakupu wydania.