SD-WAN NA POLSKIM RYNKU

Jak technologia SD-WAN jest odbierana przez polskie firmy i jakie są perspektywy jej popularyzacji? Na takie pytania odpowiada ankieta przeprowadzona przez „Computerworld” w październiku 2020 roku.

Infrastruktura sieciowa to podstawowy element mający duży wpływ na niezawodne i efektywne działanie każdego biznesu. Pandemia COVID-19 i związana z nią recesja gospodarcza tylko potwierdziły tą opinię.

Jednocześnie systemy sieciowe, a w szczególności infrastruktura sieci rozległych ewoluuje w kierunku rozwiązań sterowanych programowo. Zdaniem analityków rynku jest to nieuchronny trend i za kilka lat technologie takie jak SD-WAN staną się standardem zwłaszcza, że już obecnie jest to najszybciej rosnący segment rynku sieciowego.

Takie są globalne wnioski z badań prowadzonych przez znane firmy analityczne takie jak IDC. Najczęściej prezentują one jednak uśrednione dane dotyczące świata lub jego regionów. Dlatego Computerworld podjął próbę zbadania jak wygląda sytuacja na lokalnym polskim rynku.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma T-mobile Polska S.A.. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z instytucji publicznych.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość obejrzenia materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.