IT DOPASOWANE DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY

Rynkowa skuteczność HPE opiera się w dużej mierze na skuteczności partnerów dostawcy technologii. Sprawdzone, kompetentne zespoły sprzedawców i inżynierów budują na rynku zaufanie do technologii, pracując jednocześnie nad wzmocnieniem wizerunku własnego, jako firmy, z którą warto współpracować. Tak tworzony ekosystem jest w stanie budować przewagę rynkową, dostarczając organizacjom najnowsze, ale już sprawdzone technologie IT. Pracujący globalnie lub na lokalnych rynkach partnerzy dostawcy posiadają wypracowane latami relacje z organizacjami. Znają ich potrzeby, doskonale wiedzą, jak wygląda ich infrastruktura, jak możną ją optymalizować. Jednocześnie firmy wiedzą, że dany integrator potraktuje je z powagą, proponując rozwiązania najlepiej odpowiadające danemu wyzwaniu technologicznemu.

Dodatkowo partnerzy, by sprostać wyzwaniom zmieniającego się dynamicznie świata technologii, niemalże w trybie ciągłym przechodzą szkolenia i certyfikacje, co pozwala im oraz dostawcom technologii mieć pewność najwyższych kompetencji w realizacji wdrożeń u klientów.

XCOMP to jeden ze złotych partnerów HPE, który od wielu lat buduje na rynku swoją markę, potwierdzając ją wieloma udanymi realizacjami projektów. To wdrożenia dla samorządów, służby zdrowia, środowiska akademickiego, instytucji kultury i wielu innych, obejmujące chociażby takie aspekty jak backup, wirtualizację, bezpieczeństwo sieci, infrastruktura storage’owa, macierze czy sieci bezprzewodowe. Z bogatego portfolio produktów i usług HPE firma XCOMP wybiera rozwiązania najlepiej odpowiadające specyfice klienta, każdorazowo omawiając z organizacją możliwości i warianty wdrożenia.

O tym, jak produkty HPE mogą odpowiadać na konkretne potrzeby technologiczne firm przeczytają Państwo tutaj.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.