Jak zaspokoić apetyt polskiego przemysłu na innowacje?

Połączenie technologii HPE z blisko 20-letnim doświadczeniem w branży automatyki przemysłowej firmy Sitaniec Technology to niezawodny przepis na cyfrową transformację w polskich przedsiębiorstwach przemysłowych. Wspólna oferta obu firm to okazja dla wszystkich, którzy chcą przyspieszyć swoją podróż do Przemysłu 4.0.

O tym, jak optymalnie wykorzystać możliwości platformy HPE Edgeline OT Link i jak zmieniła się analityka danych w firmie Sitaniec, przeczytają państwo w materiale.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.


Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.