Praca zdalna na wirtualnych pulpitach. Szybko i efektywnie dzięki rozwiązaniom od HPE

W obliczu poważnych wyzwań dla działalności biznesowej na całym świecie spowodowanych pandemią COVID-19 organizacje polegają na infrastrukturze wirtualnych pulpitów (VDI), aby zapewnić zdalnym użytkownikom możliwość pracy przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa danych.

Proste, łatwe do skalowania rozwiązanie HPE SimpliVity z wbudowaną ochroną danych idealnie zaspokaja potrzeby związane z infrastrukturą VDI.

Wszystko wskazuje na to, że praca zdalna nie jest rozwiązaniem tylko na czas pandemii. Pracownicy Google’a i Facebooka będą pracować z domów do końca roku. Twitter zapowiedział, że każdy, kto chce, może pozostać poza biurem już na zawsze. Nie tylko giganci technologiczni wybierają takie opcje. To z jednej strony rewolucja dla pracodawców, z drugiej – ogromne wyzwanie dla działów IT. Jak zorganizować wydajną i bezpieczną pracę w systemie rozproszonym?

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.


Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.