CIO TRENDBOOK Część czwarta

Czwarta część CIO Trendbooka „CIO i CFO wobec cyfrowej strategii CEO”, do której przeczytania zachęcamy, to próba znalezienia odpowiedzi na pytanie czy CFO i CIO mogą wspólnie wesprzeć strategię, którą wdraża CEO, opierającą się na zmianie silnika transformacji cyfrowej organizacji. Ta część zajmuje szczególne miejsce w serii CIO Trendbook ze względu na aktualne wciąż zagadnienie kosztów cyfrowej transformacji i przejrzystości finansowej zmian. Eksperci w wyniku dyskusji wychwycili współczesne trendy, które kod strony ekonomicznej konstytuują zasadność cyfrowej zmiany i wyboru konkretnego silnika dla organizacji.

Zapraszamy do lektury.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.