CIO TRENDBOOK Część trzecia

Trzecia część „CIO Trendbooka”, do przeczytania której gorąco zachęcamy, traktować będzie o takich wyzwaniach i pytaniach stawianych przez polskie organizacje. Menedżerowie IT, z którymi Computerworld wraz z ekspertami z HPE przeprowadził wiosna 2020 szereg merytorycznych spotkań, podzielili się na łamach naszej publikacji swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi kierunków i sposobów na usprawnienie firmowego silnika.

Zapraszamy do lektury i zagłębienia się w nurt poszukiwań silnika idealnego.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.