Architektura brzegu sieci

nowe jutro

Digital Edge - 5 kroków do stworzenia cyfrowej platformy

Tradycyjne podejście do architektury IT w organizacjach nie wytrzymuje próby czasu. By funkcjonować w cyfrowej rzeczywistości, organizacje potrzebują skutecznych technologii, zdolnych przeprowadzić je przez cyfrową zmianę. Edge computing, otwierający nowe perspektywy przetwarzania danych i budowania na nich przewagi konkurencyjnej, jest szansą na nowe rozdanie w biznesie. Zmiana architektury na elastyczną i skalowalną, zdolną w czasie rzeczywistym dostarczyć wiedzę z istotnych punktów powstawania danych, niebawem stanie się podstawowym atrybutem nowoczesnego, scyfryzowanego przedsiębiorstwa. Zaawansowane platformy IoT są w stanie wynieść biznes na znacznie wyższy poziom. Jak zatem stworzyć model idealny, który zmieni zastałą strukturę biznesową w sprawnie działającą maszynę?

Zapraszamy do lektury!

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Equinix Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.