Macierze All-Flash - Przewodnik dla kupującego

Czy to już pora na macierze All-Flash?

Jak widać na przestrzeni czasu, nowe technologie wprowadzają kolejne rozwiązania, które są lepsze, szybsze i tańsze. Tak też jest z macierzami typu All-Flash. Jeśli rozważasz wymianę np. dysków serwerowych SAS 10 k HDD lub jeśli poszukujesz taniego rozwiązania bazującego na pamięciach flash, przeczytaj ten przewodnik. Znajdziesz w nim kilka ważnych rad, które na pewno przydadzą się przed podjęciem decyzji o zakupie.

Zapraszamy do lektury.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A., firma Arrow ECS Sp. z o.o. oraz NetApp Poland Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.