Pięć sposobów wsparcia przez innowacje open source w niepewnych gospodarczo czasach

Pięć sposobów wsparcia przez innowacje open source w niepewnych gospodarczo czasach

Organizacje stoją przed ogromną liczbą nowych wyzwań. Trzeba nieustannie pracować nad obniżaniem kosztów, jednocześnie wprowadzać innowacyjne produkty i usługi, nadążać za szybko zmieniającymi się potrzebami klientów, a to wszystko z intensywnie prowadzoną transformacją cyfrową w tle. Odpowiednie wykorzystanie technologii jest niezbędne aby przetrwać na rynku i zdobyć przewagę konkurencyjną, wprowadzić nowy model biznesowy.

Od CIO oczekuje się coraz szybszego dostarczania przełomowych rozwiązań, skracania time-to-market, wdrażania aplikacji, automatyzacji, aktywnego udziału w podnoszeniu jakości customer experience.

Coraz trudniejsze staje się zbudowanie strategii zarządzania wzrostem ilości danych przy jednoczesnym zapewnieniu elastyczności infrastruktury IT w środowisku biznesowym.

Wymagania stawiane przed działami IT stale rosną. W jaki sposób zapewnić utrzymanie ciągłości działania, zwłaszcza w czasach powszechnej pracy zdalnej i zwiększonego obciążenia usług online? Jak w pełni wykorzystać możliwości chmury hybrydowej? Czemu w trudnych czasach najlepiej sprawdza się zwinna strategia IT? To tylko kilka przykładów zagadnień, na które warto znaleźć odpowiedź.

Polecamy ciekawy materiał przygotowany przez firmę SUSE, który pokazuje w jaki sposób technologie o otwartym kodzie źródłowym mogą realnie pomóc w obniżeniu kosztów i poprawie wyników biznesowych. Jak uchronić się przed kryzysem i przygotować na rozwój w okresie wzrostu odpowiednio dobierając narzędzia IT?

Pobierz materiał PDF!

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma SUSE POLSKA Sp. z o.o.. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów i dyrektorów IT.

Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość obejrzenia materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.