Cloud Security Report 2019

Cloud Security Report 2019

„Cloud Security Report 2019” to raport, w którym znajdziemy obszerne informacje na temat chmury - wyzwań związanych z bezpieczeństwem, ale też dostępnych możliwości wdrożeń i trendów. W dobie cyfrowej wiele przedsiębiorstw decyduje się na chmurę, ponieważ zapewnia ona szybki dostęp do wysokiej wydajności i skalowalności biznesu, a przy tym pozwala efektywnie zarządzać budżetem. Pomimo faktu, że dostawcy bardzo dopracowali już swoje oferty i takie chmury jak Amazon AWS (Amazon Web Services), Microsoft Azure czy Google Cloud Platform (GCP) stale rozszerzają swoje usługi bezpieczeństwa, ostatecznie to klienci są odpowiedzialni za zabezpieczenie danych przechowywanych w środowiskach chmurowych.

Check Point prezentuje najważniejsze wyzwania, jakie stoją przed firmami, które chcą bezpiecznie przechowywać i zarządzać danymi w chmurze.

Zapoznaj się z pełną wersję raportu >>

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Check Point Software Technologies (Poland) Sp. z o. o. Whitepaper ten skierowany jest do managerów z firm działających w wybranych branżach.

Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość obejrzenia materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.