Jak zapewnić bezpieczeństwo O365, IaaS, PaaS?

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak zapewnić bezpieczeństwo w chmurze to webinarium jest dla Ciebie. W trakcie prezentacji dowiesz się o współdzielonym modelu odpowiedzialności, czyli gdzie kończy się odpowiedzialność dostawcy, a zaczyna odpowiedzialność usługobiorcy i co z tego wynika. Odpowiadamy na pytanie, dlaczego korzystając z O365 warto zainwestować w dodatkowe rozwiązanie do ochrony poczty – FortiMail. Jest również mowa o tym, jak zapewnić bezpieczny zdalny dostęp wykorzystując FortiGate w chmurze, w jaki sposób zabezpieczyć dostęp do zasobów w chmurze oraz jak można szybko zabezpieczyć aplikacje za pomocą rozwiązania FortiWEB.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Wideo są IDG Poland S.A. oraz firma Fortinet, Inc. Whitepaper ten skierowany jest do osób związanych z technologią z różnych branż.

Udostępnienie materiału Wideo to usługa, w której masz możliwość obejrzenia wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Wideo jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość obejrzenia materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.