Jak zapewnić bezpieczeństwo urządzeń końcowych – FortiClient, FortiEDR

Konieczność pracy zdalnej wymusza potrzebę utrzymania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa urządzeń końcowych. Aktualne ataki na urządzenia końcowe są coraz bardziej skomplikowane. Obrona przed nowymi zagrożeniami wymaga zastosowania wielowarstwowej strategii oraz automatyzacji operacji w zakresie reagowania na niestandardowe zachowania chronionych systemów i użytkowników. Webinarium omawia główne wyzwania oraz zagadnienia w zakresie monitorowania i wymuszania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa urządzeń, które są wykorzystywane do zdalnej pracy. Podczas webinarium prezentowane są funkcjonalności dwóch rozwiązań z oferty Fortinet, które służą do ochrony urządzeń końcowych: FortiClient i FortiEDR. Omawiamy, w jakich sytuacjach korzystać z którego rozwiązania oraz w jaki sposób się uzupełniają, zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa urządzeń końcowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość obejrzenia materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.