SD-WAN - bezpieczny i efektywny dostęp do pracy z dowolnego miejsca

VPN jest podstawą bezpiecznej pracy zdalnej. Pierwsza część webinarium poświęcona jest elementom jakie są niezbędne do zbudowania bezpiecznego systemu zdalnej pracy dla użytkowników na bazie VPN z dodatkowym elementem wzmacniającym bezpieczeństwo, jakim jest dwuskładnikowe uwierzytelnianie. W drugiej części omawiamy, w jaki sposób wykorzystując technologię zaawansowanego sterowania SD-WAN (funkcjonalność FortiGate) można zapewnić bezpieczny i efektywny dostęp do pracy z dowolnego miejsca.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Wideo są IDG Poland S.A. oraz firma Fortinet, Inc. Whitepaper ten skierowany jest do osób związanych z technologią z różnych branż.

Udostępnienie materiału Wideo to usługa, w której masz możliwość obejrzenia wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Wideo jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość obejrzenia materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.