HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus

HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus to niedrogi, kompaktowy i jednocześnie wydajny serwer, który możesz dostosować się do swoich potrzeb. Serwer, który znajdzie zastosowanie w chmurze hybrydowej i spełni swoją rolę w pracy wymagającej wydajności centrum danych. To najbardziej kompaktowy MicroServer, jaki dotychczas HPE wprowadziło na rynek. Urządzenie może być umieszczone płasko lub pionowo w zależności od potrzeb. Najnowsze procesory Intel Xeon® E i Pentium® zapewniają wydajność bezpieczeństwo oraz sprawne zdalne zarządzanie.

Przeczytaj materiał i dowiedz się dlaczego warto zainwestować w HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.