Multi-Cloud Security - bezpieczeństwo dowolnej aplikacji w dowolnej chmurze

W miarę jak przedsiębiorstwa migrują swoje dane do różnych chmur publicznych, narażone są na nowe luki, co stwarza większe zagrożenie dla bezpieczeństwa. Dowiedz się, jak zapewnić najwyższy stopień ochrony swoim danym niezależnie od tego, z jakiej chmury i w jaki sposób korzystasz. Fortinet Security Fabric chroni infrastruktury składające się z usług chmurowych różnych dostawców dzięki natywnej integracji, szerokiej ochronie i zautomatyzowanemu zarządzaniu, umożliwiając aktywne podejście do bezpieczeństwa w chmurze. W trakcie sesji poznasz również bliżej najczęściej stosowane architektury bezpieczeństwa, takie jak koncentrator usług bezpieczeństwa w chmurze czy chmura hybrydowa.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość obejrzenia materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.