Computerworld nr 11-12/2019

W numerze m.in:

Internet rzeczy w biznesie

Internet rzeczy to jedna z najważniejszych nowych technologii zyskujących znaczenie w biznesie. W Polsce i na świecie pojawia się coraz więcej rozwiązań IoT, a także przykładów ich praktycznych zastosowań.

Jak zadbać o bezpieczeństwo chmury?

W większości przypadków wycieków danych z chmury wina najczęściej leży po stronie administratorów, którzy zapominają skonfigurować zabezpieczenia lub robią to źle.

Teraz strategia, za rok architektura

Najciekawsze prezentacje w trakcie organizowanej przez IFS konferencji „World Conference 2019” związane były z wynikami i strategią spółki.

Robotyzacja procesów biznesowych w Centrum Usług Wspólnych PKP

Energetyka Roboty znalazły w spółce zastosowanie w Centrum Usług Wspólnych, gdzie uzupełniają pracę ludzi, realizując powtarzalne, żmudne czynności.

Mniej administratorów, więcej programistów

Czy automatyzacja zarządzania IT sprawi, że za kilkanaście lat większość administratorów straci pracę, a w firmowych zespołach IT pozostaną tylko programiści tworzący nowe oprogramowanie i usługi?

Transport i logistyka pod kontrolą

System Supply Chain Management pozwala uprościć pracę działu logistyki i transportu. Firma może poprawić produktywność i uzyskać wgląd w wiele danych, żeby usprawniać swoje procesy.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.

Jeżeli nie chcesz wypełniać wszystkich pól poniższego formularza lub nie akceptujesz treści zgód, które wymagane są do otrzymania bezpłatnego wydania zapraszamy do kontaktu: tel: 22 321 77 77 lub [email protected] w celu zakupu wydania.