Computerworld nr 10/2019

W numerze m.in:

Zapomnijcie o backupie, przyszłość to data recovery

Wcześniej czy później backup ustąpi miejsca kompleksowym rozwiązaniom data recovery – ocenili uczestnicy debaty „Backup w firmie”, zorganizowanej przez „Computerworld”. Tworzenie kopii zapasowych nie jest dziś celem, to procesy przywracania danych stają się nieodłącznym elementem infrastruktury IT.

Bezpieczna transformacja

Digitalizacja procesów biznesowych oferuje organizacjom szereg możliwości, ale niesie także wyzwania. Jednym z największych są zmieniające się potrzeby w zakresie bezpieczeństwa, zarówno na poziomie IT, jak i operacyjnym

Chmura rządowa będzie hybrydą

Chmura rządowa ma uporządkować, uczynić bezpieczną i przyspieszyć transformację chmurową sektora administracji centralnej, ale i samorządowej. zaoferuje w pierwszej kolejności usługi w modelu iaaS, później paaS, a docelowo też Saas.

Praktyczny wymiar 5G

Jakie będą praktyczne konsekwencje pojawienia się sieci 5G? Jak łączność nowej generacji może pomóc w działaniu przedsiębiorstwa i zarządzaniu nim?

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.

Jeżeli nie chcesz wypełniać wszystkich pól poniższego formularza lub nie akceptujesz treści zgód, które wymagane są do otrzymania bezpłatnego wydania zapraszamy do kontaktu: tel: 22 321 77 77 lub [email protected] w celu zakupu wydania.