W drodze ku gospodarce 4.0

Automatyzacja procesów, robotyka, przemysłowy internet rzeczy wykorzystujący sieci czujników i inteligentnych urządzeń, algorytmy sztucznej inteligencji… Nowoczesne technologie informatyczne coraz śmielej wkraczają do sektora przemysłowego, niosąc ze sobą radykalną zmianę procesów wytwórczych. Przekształcenia idą tak daleko, że cyfrowa transformacja przemysłu – i w szerszym ujęciu: całej gospodarki – zasłużyła na miano czwartej rewolucji przemysłowej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z raportem z badania Gospodarka 4.0 przeprowadzonego przez redakcję Computerworld Polska w marcu br.

Miłej lektury!

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma IBM Polska Sp. z o.o.  Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z dużych firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.