Twoje Data Center w Warszawie

Ośrodek 3S Data Center Warszawa zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Annopol 3 w Parku Logistycznym Prologis Park Warsaw Żerań. Jest jednym z 6 ośrodków wchodzących w skład klastra data center. Rozszycie geograficzne obiektów oraz znakomicie rozbudowana infrastruktura telekonumikacyjna Grupy 3S pozwala na stworzenie unikatowych usług opartych o rozszycie i replikację danych w różnych regionach kraju.

Chcąc zachować najwyższe standardy świadczenia usług naszym klientom, zadbaliśmy o to, aby ośrodek zlokalizowany był w miejscu dostępnym, a z drugiej strony bezpiecznym w wielu aspektach. Zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły dotyczące wyboru tej lokalizacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.