Virtual Data Center – pierwsza instalacja flexible cloud w Polsce

Mówiąc o rozwiązaniach cloudowych, nie mamy na myśli rewolucji. Są one powszechnie znane, a liczba ich użytkowników z roku na rok wzrasta. Mimo to, wielu klientów do dnia dzisiejszego nie odnalazło swojego miejsca w chmurze. Powód? Obawy związane z bezpieczeństwem danych oraz problemy z migracja wynikające z ograniczeń, jakie narzucają na użytkownika dostępne na rynku rozwiązania. Klienci, którzy decydują się na migracje do chmury, zazwyczaj zmuszeni są korzystać z gotowych, prekonfigurowanych usług, które wiążą się z zakupem dodatkowych licencji, bądź modyfikacja wykorzystywanych aplikacji.

Platforma Virtual Data Center została stworzono z myślą o przedsiębiorstwach, które od dostawcy chmury oczekują czegoś więcej – w pełni elastycznej i bezpiecznej platformy, która dostosuje się do ich indywidualnych potrzeb.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.