IFS Zarządzanie procesami finansowymi

Odnoszące sukcesy przedsiębiorstwa efektywnie zarządzają procesami finansowymi – począwszy od dokładnego fakturowania i płatności, przez nadzorowanie pozycji finansowej prowadzonych projektów, aż po tworzenie raportów na poziomie zarządu i dokładne prognozowanie. Z tego właśnie powodu centrum finansowe firmy ma krytyczne znaczenie strategiczne. Im lepszy system finansowy, tym lepiej działa przedsiębiorstwo.

Obecnie firmy w coraz większym stopniu obejmują swoimi działaniami odległe rejony geograficzne, poszerzając zakresy ofertowe i procesowe. Z tego powodu systemy finansowe, w zakresie dotąd niespotykanym, wymagają nie tylko obsługi różnych walut, przepisów i języków, ale również muszą być w stanie sprostać potrzebom związanym ze zróżnicowanymi modelami organizacyjnymi i operacyjnymi. Liczba oraz lokalizacja jednostek biznesowych nie mają znaczenia, ponieważ każda z nich musi mieć dostęp do informacji finansowych o znaczeniu krytycznym.

Rozwiązanie IFS Finanse to zintegrowany moduł systemu IFS Applications™ łączący wszystkie, nawet te najbardziej zróżnicowane działania finansowe przedsiębiorstwa – to biznesowe rozwiązanie wielofirmowe opracowane pod kątem równoległej obsługi wielu jednostek korzystających z różnych walut i modeli biznesowych oraz objętych odmiennymi systemami prawnymi i księgowymi. Rozwiązanie IFS Finanse to pełna integracja z wszystkimi modułami aplikacji. Informacje o znaczeniu krytycznym są dostępne w czasie rzeczywistym, umożliwiając podejmowanie kluczowych decyzji szybko i z pełną świadomością sytuacji w celu odpowiedniego wsparcia obecnych i przyszłych planów rozwoju przedsiębiorstwa. Rozwiązanie IFS Finanse można zainstalować i wdrożyć na serwerze klienta lub używać go w środowisku Microsoft® Azure®.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Pobierz materiał
Najpopularniejsze
Chmura obliczeniowa i usługi jej towarzyszące. Doradztwo, migracja, zarządzanie.
Chmura – naturalny kierunek migracji
Rozwój zawodowy specjalistów IT - Jak skutecznie wspomagać ten proces za pomocą e-learningu
Na drodze do cyberodporności