Migracja do chmury – strategia. 5 (+1) podstawowych zadań do wykonania

Do 2021 r. 94% firm zrezygnuje z własnych centrów danych i postawi na zewnętrzne rozwiązania chmurowe (wg Cisco Global Cloud Index). Powody rosnącej popularności cloud computingu są oczywiste. Jednak przeniesienie zasobów do chmury wymaga przeanalizowania wielu kwestii jeszcze na etapie podejmowania decyzji, czy w ogóle to zrobić. Przygotowanie się do migracji nie sprowadza się przecież do wyboru dostawcy rozwiązania. Jakie więc zadania stają przed firmą, która rozważa migrację do chmury? Jak taka zmiana wpłynie na organizację? Pomożemy Państwu postawić sobie właściwe pytania i opracować listę zadań do wykonania, aby proces migracji przebiegł sprawnie.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.