Nowoczesna ochrona danych — sześć zasad, którym należy poświęcić uwagę w pierwszej kolejności

W dyskusjach na temat ochrony danych przybywa nowych idei, ponieważ wszystkie firmy starają się sprostać wymaganiom zmieniającej się rzeczywistości. Muszą zatem uwzględniać takie zagadnienia, jak olbrzymi wzrost ilości danych, migracje do chmury oraz przetwarzanie danych w dowolnym miejscu i dowolnym czasie. Trendy te nieodwracalnie zmieniły oblicze branży informatycznej oraz samego zarządzania danymi. Mając na uwadze ciągłe innowacje w dziedzinie pamięci masowej, przetwarzania w chmurze oraz infrastruktury hiperkonwergentnej, można wskazać sześć kluczowych wymagań nowoczesnego działu IT, które wzbudzają coraz większe zainteresowanie wśród CIO i liderów technologicznych.

Pobierz bezpłatny whitepaper i poznaj 6 zasad nowoczesnego zarządzania danymi.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.