Application Programming Interface (API) dla bystrzaków

Aplikacyjne interfejsy programistyczne (API — application programming interface) są cyfrowym spoiwem, które łączy usługi, aplikacje i systemy, pozwalając na realizację efektywnych i atrakcyjnych interakcji z klientami. Pomagają w szybkim tworzeniu interfejsów między systemami zaplecza a aplikacjami. Udostępnienie tych interfejsów klientom i programistom może być pierwszym krokiem do wprowadzenia na rynek nowych usług elektronicznych, otwarcia nowych kanałów przychodów i zaoferowania klientom rozwiązań wyprzedzających ich oczekiwania.

Pobierz bezpłatny poradnik dla "bystrzaków" i dowiedz się jak stosować interfejsy API, określać ich charakterystyki oraz zarządzać ich eksponowaniem i konsumowaniem.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.