Pamięć masowa Lenovo S3200 Wyjątkowa wydajność i elastyczność

Lenovo Storage S3200 to wyposażona w bogaty zestaw funkcji i charakteryzująca się wysoką wydajnością macierz SAN klasy średniej przeznaczona do obsługi wymagających zadań w różnych środowiskach. Oferując hybrydowe konfiguracje oraz możliwości tieringu danych w czasie rzeczywistym, S3200 zapewnia wydajność zbliżoną do macierzy All-Flash oraz obsługę do 120 tys. IOPS, przy stosunkowo niewielkich kosztach. Ekstremalna wydajność to nie wszystko, S3200 to także upraszczający obsługę graficzny interfejs użytkownika, funkcje elastycznego alokowania przestrzeni dyskowej (thin provisioning), wirtualne migawki, pamięć podręczna flash, zwirtualizowana pamięć masowa, błyskawiczna odbudowa RAID oraz wiele innych. Połączenie wysokiej wydajności i zaawansowanych funkcji czyni z S3200 idealne rozwiązanie SAN klasy średniej do zaspokajania istotnych potrzeb biznesowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.