Wykorzystanie Cloud Computing w e-Biznesie

Mamy przyjemność przedstawić wyniki badania ankietowego dotyczącego technologii cloud computing i jej wykorzystywania w biznesie. Naszym celem było lepsze zrozumienie potrzeb polskich przedsiębiorstw oraz ocena, czy dostępna na rynku oferta usług cloud odpowiada ich oczekiwaniom.

Jak wynika z badania, choć wprawdzie blisko połowa ankietowanych nie ma konkretnych planów zastosowania chmury, to jednak tylko nieco mniej z technologii cloud już korzysta lub ma konkretne plany jej wykorzystania. Zaledwie jeden na dziesięciu pytanych wyklucza zastosowanie chmury. Spośród wszystkich ankietowanych niemal 80% preferuje międzynarodowych dostawców usług, takich jak IBM, zwracając przede wszystkim uwagę na ich globalny zasięg, gwarancję dostępności i stabilności oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.