Transformacja do chmury MS Lync. Jak Unified Communications Comtrust może zmienić Twój biznes.

Unified Communication otwiera przed firmami nowe możliwości zwiększenia produktywności i konkurencyjności. Comtrust wprowadza do Polski nowe rozwiązanie chmurowe oparte o MS Lync, które przynosi firmom szereg korzyści finansowych i biznesowych. Jeżeli twoja bieżąca komunikacja – telefonów stacjonarnych, komórkowych, systemów komputerowych dostarczana jest przez różnych dostawców - tworzy się bariera, która utrudnia czerpanie największych korzyści z Unified Communication. Aby transformacja w kierunku jednolitej komunikacji powiodła się, musi obejmować również połączenia komórkowe. I to nowe, szerokie podejście do Unified Communication oferuje już Comtrust.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.