Jak usprawnić komunikację z klientem e-sklepu?

Rynek sprzedaży internetowej rośnie w siłę. Konsumenci stają się bardziej świadomi, a co za tym idzie - wymagający. Cena przestała być wyłącznym kryterium zakupowym. Coraz częściej to zaufanie i bezpieczeństwo stają się kluczowym argumentem w zakupach internetowych.

Jak wynika z raportu „E-commerce w Polsce 2014 Gemius dla E-commerce Polska” prawie połowa internautów decyduje się na zakupy przez Internet. Największymi wymienianymi przez nich zaletami e-zakupów jest dostępność sklepu przez całą dobę, łatwość porównywania ofert, korzystna cena czy zniżki, a także dostawa bezpośrednio do domu. Jednak jednym z najczęstszych błędów, obok wysokich kosztów dostawy i długiego czasu realizacji zamówienia, jest niewłaściwa obsługa klientów – nieodpowiadanie na ich zapytania, nieuprzejmy ton itp.

Pobierz case study i dowiedz się, jak jeden z największych sklepów internetowych usprawnił komunikację z klientem.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.