Twój własny Fort Knox!

Dla wielu organizacji tworzenie kopii zapasowych danych to “must have”. Z raportu Aberdeen Group z września 2010 pt. “Off-Site Storage and Computing: Keys to Successful Disaster Recovery” wynika, że kopie zapisane na taśmach stosuje ponad 75% wszystkich najlepszych w swojej klasie firm. Jednak ta popularność nie gwarantuje, że fani taśm traktują je właściwie i że przechowują je w odpowiednich miejscach. A jak jest w Twojej firmie? Czy taśmy są przechowywane razem z ozdobami choinkowymi? Jeżeli tak to powinieneś rozważyć inną strategię bezpiecznej archiwizacji. Musisz się zdecydować czy taśmy zostają w biurze czy przekazujesz je do zewnętrznego archiwum.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.