Chmura dla Bystrzaków

"Cloud For Dummies" to książka ze znanej na całym świecie serii poradników. Duże firmy już zyskały na stosowaniu chmury, teraz nadszedł czas, by średnie przedsiębiorstwa odkryły możliwości, jakie stawia przed nimi technologia Cloud Computing. Publikacja ma na celu wytłumaczenie, że "rozmiar nie ma znaczenia" i nawet nieduże organizacje mogą korzystać z powodzeniem z rozwiązań cloudowych.

W zmieniającym się świecie elastyczność i innowacyjność są w cenie. Prowadzenie biznesu na dotychczasowych zasadach już nie wystarcza. Zespoły IT stają się nieodzowną częścią prowadzenia interesów. Ale czy średnie i małe firmy są skazane na porażkę z gigantami? Niekoniecznie! Nie trzeba być firmą z wielkimi zespołami IT, by skutecznie rywalizować z większymi konkurentami. O tym właśnie jest ta książka.

Publikacja napisana jest przystępnym językiem i daje firmom wgląd w to, co oznacza i jakie są możliwości funkcjonowania na rynku cloud computing oraz wykorzystania jego potencjału.

Zagadnienia poruszane w "Cloud for Dummies":

- Wartość Cloud Computing dla średnich przedsiębiorstw,

- Podstawy Cloud Computing,

- Ekonomia Chmury,

- Praktyka pracy w Chmurze,

- Bezpieczeństwo w Chmurze.

Pobierz darmowy plik .PDF z publikacją "Cloud for Dummies".

Książka jest dostępna w języku angielskim.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.