Dlaczego IBM Flex System to najlepszy system kasetowy na rynku?

Technologia blade dostępna jest od lat i polecana firmom, które posiadają co najmniej 4 serwery i planują rozwój. IBM jest jednym z pionierów w tej dziedzinie i po raz kolejny wysunął się na wyraźną czołową pozycję dzięki inwestycji w usprawnienie wszystkich elementów systemu kasetowego. IBM Flex System to ekonomiczne rozwiązanie pozwalające dopasowywać poszczególne elementy infrastruktury w sposób elastyczny. Serwery z procesorami Intel® Xeon® E5-2600 lub POWER 7/7+, pamięci masowe, moduły sieciowe, wirtualizacyjne i zarządcze dostępne są z jednego panelu użytkownika, a ich dobór zależy w pełni od potrzeb użytkownika. Pobierz broszurę i poznaj zalety IBM Flex System.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.