Zaawansowane cyber ataki - dowiedz się jak się bronić przed najnowszymi zagrożeniami

Nowej generacji firewalle, systemy zapobiegania włamaniom (IPS), antywirusy i bramki bezpieczeństwa nie stanowią wystarczającej ochrony organizacji przed współczesnymi zagrożeniami. Na bezpieczeństwo IT wydaje się rocznie ponad 20 mld USD. Prawie całość tej kwoty przeznaczana jest na przestarzałe rozwiązania oparte na sygnaturach. Taka obrona pozwala przeciwdziałać jedynie znanym zagrożeniom, a nie nieznanym, dynamicznym atakom, które są stosowane obecnie. Właśnie dlatego w sieciach ponad 95% firm znajduje się malware, pomimo wielu warstw tradycyjnych środków ochronnych stosowanych przez te organizacje. Przeczytaj bezpłatny white paper i dowiedz się jak się bronić przed współczesnymi atakami.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.