Raport Inteligentna Energetyka

Energetyka jest dominującą branżą w sektorze użyteczności publicznej (utilities). W związku ze zmianami otoczenia regulacyjnego przechodzi też proces transformacji biznesowej. Stoi tez przed nowymi wyzwaniami wynikającymi z potrzeby optymalizacji zużycia energii. W raporcie pokazujemy, jaką rolę w tych przemianach na polskim rynku odgrywa informatyka. Prezentujemy też procesy zmian, jakim ulega sama informatyka, która musi sprostać nowym zadaniom w spółkach tej branży a często też stanowi podstawę i gwarant powodzenia w realizacji nowych modeli biznesowych. Opisujemy perspektywy rysujące się przed IT w sektorze energetycznym, przedstawiamy planowane projekty, wdrożenia i rozwiązania.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.