Przechowywanie danych w „chmurze” – czy można z tego nie skorzystać?

Urządzenia Whitewater firmy Riverbed Technology to akceleratory dostępu do danych w „chmurze”. Dla wielu działów IT stanowią one rozwiązanie poważnego problemu, jakim jest zarządzanie ogromną, stale rosnącą ilością danych, które muszą być chronione. Whitewater rozwiewa obawy związane z bezpieczeństwem danych, ich przesyłem i dostępnością, zapewniając jednocześnie elastyczność obsługi i satysfakcjonujący zwrot z inwestycji. Przeniesienie danych na „chmurę” powoduje, że zamiast wysokich kosztów taśm i serwerów, użytkownik płaci w korzystnym systemie „pay-as-you-go”. Niniejsze opracowanie przedstawia przykład takiego przejścia na „chmurę” i wskazuje, w jaki sposób – używając „chmury” do backupu i magazynowania danych – można uniknąć wydatków i kosztów operacyjnych.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.