Wirtualizacja Aplikacji czyli jak ułatwić Produkcję, Testy oraz Wdrożenia współczesnych systemów IT

Współczesne systemy IT już dawno przestały być jedną wielką monolityczną aplikacją. Teraz to skomplikowany konglomerat tradycyjnych aplikacji jak CRM czy ERP; mniejszych, dedykowanych do konkretnych potrzeb danego przemysłu oraz usług zewnętrznych umieszczonych coraz częściej w chmurze. Wszystko musi się ze sobą komunikować i to najczęściej w czasie rzeczywistym. Przy takim stopniu współzależności właściwe przetestowanie nowej aplikacji staje się ogromnym wyzwaniem pochłaniającym duże koszty, zasoby ludzkie oraz czas. Aby temu zaradzić powstała koncepcja wirtualizacji aplikacji. Dzięki niej przedsiębiorstwa mogą zaoszczędzić poważne sumy przy produkcji, testowaniu oraz wdrażaniu nowych komponentów do swoich systemów informatycznych.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.