Wykorzystaj swoje dane SAP dzięki nowym kokpitom analitycznym

SAP i hurtownie danych są niezastąpione w oczyszczaniu i łączeniu rozproszonych i niespójnych źródeł danych. Jednakże podczas optymalizacji danych biznesowych pojawiają się dwa główne problemy: wydobywanie danych z systemu ERP i umieszczenie ich w pojedynczym, pozbawionym duplikatów zbiorze danych, oraz łączenie danych z innymi źródłami w celu ich wzbogacenia, dodania kontekstu i wykorzystania w analizach biznesowych.

Ta praca, napisana przez CITO Research, wyjaśnia w jaki sposób właściciele SAP i innych wielkich narzędzi BI mogą rękami swoich pracowników odkryć na nowo wartość swoich danych, korzystając z nowej generacji narzędzi - narzędzi, które pomagają znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania biznesowe oraz uwolnić zdolności do tworzenia innowacji i sukcesu.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.