Narzędzia BI mają służyć użytkownikom

Dowiedz się o 10 pułapkach BI, których należy unikać w najbliższej dekadzie.

Użytkownicy oczekują takiej samej szybkości i łatwości pracy od stosowanego oprogramowania, jakie dają narzędzia codziennego użytku, jak na przykład narzędzia Google. W odpowiedzi na oczekiwania użytkowników, powstają nowe narzędzia BI, które zastępują nieefektywną i skomplikowaną technologię aplikacjami, które pozwalają na intuicyjne i szybkie wyszukiwanie informacji i łatwiejsze podejmowanie decyzji. Nowe funkcjonalności, jak in-memory i łączone analizy, pozwalają użytkownikom na większą kontrolę oraz tworzenie raportów i analiz „w locie”.

Ta praca wyjaśnia, jak korzystać z tych szybkich i potężnych aplikacji unikając jednocześnie 10 popularnych pułapek, które nie pozwalają na pełne wykorzystanie narzędzia BI.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.