Holistyczne podejście do bezpieczeństwa infrastruktury IT w firmie

VOD będzie wkrótce dostępne!

Liczba ataków na firmową infrastrukturę rośnie równie szybko jak ich rodzaje. Zagrożeniom lepiej stawi czoła ten, kto będzie potrafił w czasie rzeczywistym proaktywnie monitorować całą firmową infrastrukturę i reagować na potencjalne incydenty. W nieustannej walce z cyberzagrożeniami organizacje powinny sięgać po najlepsze rozwiązania, takie jak oprogramowanie SIEM, które łączy zarządzanie incydentami z zarządzaniem informacjami całego monitorowanego środowiska sieciowego. Kontrola, pełna widoczność i automatyzacja monitoringu są kluczem do wygranej w tym cyberwyścigu, w którym liczą się nie reakcje po ataku, a działania wyprzedzające incydenty. 

Zapraszamy do udziału w webinarze „Holistyczne podejście do bezpieczeństwa infrastruktury IT w firmie”, podczas którego eksperci firm Boat.Systems i IBM Polska pokażą w jaki sposób rozwiązanie BOAT Alert, wykorzystujące Qradar IBM, może skutecznie wspierać pracę SOC i umożliwia bycie o krok przed atakującym.  

Zastanawiasz się, jak hakerzy widzą Twoją infrastrukturę i skąd mogą rozpocząć atak? Szukasz zautomatyzowanych, skutecznych metod proaktywnej obrony?  

Podczas tego webinaru znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości. Zapraszamy!

Prelegenci

Damian Długosz

Network Security Engineer, Boat.Systems Sp. z o.o.

Tomasz Zalewski

IT Security Specialist, IBM

Formularz rejestracyjny

Organizatorzy

Partner