VOD

Jak wybrać sprzęt komputerowy odpowiadający na dzisiejsze potrzeby biznesowe i przyszłe wyzwania związane z AI

Wdrożenie sztucznej inteligencji w biznesie jest aktualnie jednym z najbardziej popularnych tematów, który z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności.

Sztuczna inteligencja, która coraz śmielej wkracza do świata biznesu przekształca sposób, w jaki wykonywane są codzienne czynności związane z zachowaniem ciągłości działania biznesu i jego optymalizacją. AI z pewnością wspiera organizacje w wielu aspektach, ale posiada również swoje nietypowe wymagania, które należy spełnić, aby w przyszłości w pełni wykorzystać możliwości sztucznej inteligencji.

Organizacje wymieniające w najbliższej przyszłości sprzęt komputerowy powinny uwzględnić przyszłe wyzwania związane z AI, które wymagają wyboru sprzętu z odpowiednią specyfikacją techniczną pozwalającą zabezpieczyć moc obliczeniową na przetwarzanie zapytań na potrzeby sztucznej inteligencji.

Serdecznie zapraszamy na webinar, który jest niezwykle aktualny w stosunku do dzisiejszych wyzwań działów IT w firmach. Będziemy rozmawiać w nim o wyborze sprzętu komputerowego odpowiadającego na dzisiejsze potrzeby biznesowe oraz przyszłe wyzwania związane z AI.

Podczas webinaru ekspertka z firmy HP - Anna Ostafin odpowie na najważniejsze pytania związane z aktualizacją floty komputerowej w organizacjach, a wydarzenie zostanie podzielone na trzy części tematyczne: 

  • Na co zwrócić uwagę podczas wyboru sprzętu do firmy w 2024 roku z nakierowaniem na omówienie najważniejszych podzespołów i trendów w sprzęcie komputerowym.
  • Jaką specyfikację techniczną musi posiadać komputer, aby firma mogła korzystać z rozwiązań AI, bazując na wieloletnim doświadczeniu w implementacji komputerów stacjonarnych, stacji roboczych oraz laptopów dla biznesu
  • Co zyskuje dział IT dzięki wyborowi najnowszych komputerów HP z AI by Design?

Zarejestruj się już dziś na bezpłatny webinar i dołącz do nas, aby dowiedzieć się w jaki sposób przygotować organizację na dzisiejsze potrzeby biznesowe oraz przyszłe wyzwania związane z AI dzięki wyborowi odpowiedniego sprzętu komputerowego.

Prelegenci

Anna Ostafin

Country Category Manager, HP

Daniel Olszewski

Redaktor, Computerworld

Formularz rejestracyjny

Organizator

Partner