Computerworld.pl
Konferencje
Okiem Prezesa
Tematy
Agile
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
GDPR/RODO
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Badanie AudIT
Biblioteka IT
TOP200
Strefy tematyczne
ERP w chmurze
Nowa definicja bezpieczeństwa
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
×
Szukaj
Konferencje
Wiadomości
CIO Executive
Podcasty
Okiem Prezesa
Wywiady
Badanie AudIT
Biblioteka IT
Praca w IT
Tematy
Agile
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
GDPR/RODO
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Strefy tematyczne
ERP w chmurze
Nowa definicja bezpieczeństwa
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
TOP200
Archiwum
Newslettery
Strona główna
Temat
uczenie maszynowe
Temat: uczenie maszynowe
Największy na świecie układ scalony zawiera ponad 1000 mld tranzystorów
Janusz Chustecki, 21.08.2019
Kalifornijska firma Cerebras Systems (start up) twierdzi, że zbudowała największy na świecie układ scalony. I ma chyba rację, gdyż zawiera on 1,2 bln tranzystorów. Nosi nazwę Wafer Scale Engine (WSC) i został zaprojektowany z myślą o obsługiwaniu aplikacji wspierających sztuczną inteligencję oraz głębokie, maszynowe uczenie.
Firma napędzana przez SI
Grzegorz Kubera, 19.08.2019
Z rozwiązań sztucznej inteligencji korzysta coraz więcej firm, w dodatku z różnych sektorów rynkowych. Jakie praktyki wprowadzić, aby firma była gotowa na wdrożenie SI? I jakiego rodzaju firmy najbardziej skorzystają na takich rozwiązaniach?
Uczenie maszynowe w praktyce B2B
Grzegorz Kubera, 11.06.2019
Usługodawcy są coraz bardziej przekonani, że analityka danych może pomóc im zrozumieć obecnych oraz dotrzeć do nowych klientów. Im więcej korzyści dostrzegą, tym więcej pożytku będą mogli odnieść z rozwiązań wykorzystujących algorytmy uczenia maszynowego. Wyjaśniamy, w jaki sposób firmy B2B mogą stosować uczenie maszynowe w biznesie.
Bezpieczeństwo IT, które myśli
(wpa), 08.04.2019
Cyber-inteligencja to nowy globalny trend, a korzystanie ze sztucznej inteligencji to nie marketing tylko rzeczywista konieczność. O zagadnieniach związanych z uczeniem maszynowym oraz praktycznych zastosowaniach systemu EDR z analizą forensic w rozmowie z Tomaszem Bitnerem mówi Joanna Wziątek-Ładosz, Sales Engineer w firmie Sophos.
Materiał promocyjny
Lenovo pomaga Mark III pokazywać przyszłość sektora produkcyjnego
Lenovo, 17.11.2018
Sztuczna inteligencja, albo w skrócie AI (Artificial Intelligence), pojawia się już nie tylko w przerażających filmach science fiction, ale zaczyna wkraczać do naszych domów i biur. Ma coraz większy wpływ na wszystkie branże. Inteligentne organizacje zdają sobie sprawę, że AI będzie wkrótce musiała stać się integralną częścią ich działalności. Tylko w ten sposób mają szansę pozostać konkurencyjnymi w nadchodzących latach.
Jak Fortinet wykorzystuje sztuczną inteligencję do zapewnienia bezpieczeństwa IT
Wiesław Pawłowicz, 20.10.2018
Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, automatyzacja mechanizmów ochrony i odpowiedzi na zagrożenia były głównymi tematami konferencji Fortinet Security Day 2018 w Warszawie.
Uczenie maszynowe. Praktyczne zastosowanie AI w biznesie
Wiesław Pawłowicz, 20.10.2018
Już dziś warto się zainteresować, gdzie w firmie należy wdrożyć uczenie maszynowe, jakie funkcje ono oferuje i zacząć analizować, w jakich obszarach firmy może ono znaleźć praktyczne zastosowanie.
Materiał promocyjny
Konferencja Oracle Impact: blockchain, uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja
Computerworld, 16.10.2018
AI, uczenie maszynowe, IoT czy Blockchain to trendy o stale rosnącej popularności, przyszłość rynku IT. Jak przygotować swoją firmę na nadchodzące zmiany? W jaki sposób czerpać korzyści z wymienionych wyżej filozofii i jak przekuć je na realny biznes? zapraszamy na konferencję Oracle Impact.
Materiał promocyjny
Oko pod lupą sztucznej inteligencji: BSC współpracuje z Lenovo, żeby zapobiegać utracie wzroku
Lenovo, 20.09.2018
Według Światowej Organizacji Zdrowia blisko jeden na dwudziestu mieszkańców ziemi niedowidzi. Przy tym prawie 80% wad wzroku można uniknąć dzięki odpowiedniej prewencji. W przypadku chorób siatkówki krytyczne jest wczesne wykrywanie. Jednak okuliści nie mają wystarczających zasobów, aby je dokładnie badać i precyzyjnie diagnozować. Pomocna mogłaby być sztuczna inteligencja. W ten sposób można uchronić przed niedowidzeniem miliony pacjentów.
Materiał promocyjny
Pierwsza polska edycja Oracle Code już za nami
Computerworld, 16.05.2018
Warszawa przyciągnęła rekordową liczbę uczestników. W odbywającej się po raz pierwszy w Polsce konferencji Oracle Code wzięło udział ponad 550 uczestników. Organizatorzy przygotowali aż 27 sesji tematycznych, podczas których każdy znalazł coś dla siebie. Blockchain, chatboty, Internet Rzeczy (IoT) – to tylko niektóre z najnowszych technologii, które były tematem referatów, dyskusji i kuluarowych rozmów podczas Oracle Code 2018 w Warszawie. Nie zabrakło nawet prawdziwego robota.
Elastyczna infrastruktura wsparta przez AI ułatwi cyfrową transformację
Tomasz Bitner, 10.05.2018
To koniec ery serwerów do wszystkiego – obwieszcza Dell EMC. Cyfrowa transformacja, operacje na danych wykorzystujące sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe i głęboka analityka wymagają nowego podejścia do infrastruktury. Dlatego Dell EMC wprowadza nowe serwery, macierze pamięci i rozwiązania hiperkonwergentne. A w drugiej połowie roku pojawi się modułowa infrastruktura, która da centrom przetwarzania pełną elastyczność.
Cisco Spark Assistant zarządza wideokonferencjami z wykorzystaniem technologii AI
Janusz Chustecki, 24.11.2017
Firma Cisco ogłosiła wprowadzenie na rynek usługi noszącej nazwę Cisco Spark Assistant, twierdząc iż jest to pierwszy na świecie cyfrowy asystent sterowany głosem, który wykorzystuje do tego celu mechanizm sztucznej inteligencji (AI).
Poprzednia
strona
1
2
3
4
Następna
strona
Wydarzenia
Zarejestruj się
Synergia NetApp i środowisk Machine Learning – bioinformatyczne studium przypadku
Reklama zamknie się za 15 sekund. Przejdź do serwisu »