Computerworld.pl
Konferencje
Badania redakcyjne
Tematy
Agile
AI (Artificial Intelligence)
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Badanie AudIT
Biblioteka IT
TOP200
Strefy tematyczne
Atman 30 lat Internetu komercyjnego
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
×
Szukaj
Konferencje
Wiadomości
CIO Executive
Podcasty
Badania redakcyjne
Okiem Prezesa
Wywiady
Badanie AudIT
Biblioteka IT
Praca w IT
Tematy
Agile
AI (Artificial Intelligence)
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Strefy tematyczne
Atman 30 lat Internetu komercyjnego
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TOP200
Archiwum
Newslettery
Strona główna
Temat
szkoła
Temat: szkoła
Co w tym roku na Cebicie?
NetWorld OnLine
Bezprzewodowy Internet, handel elektroniczny, kolorowe PC oraz Linux i Windows 2000 mają być głównymi tematami zaczynających się 24 lutego targów w Hanowerze.
CeBIT 2000: Bezprzewodowy Internet, Linux i Windows 2000
Wojciech Łęgowski
W tym roku swoje produkty prezentować będzie ok. 7,5 tys. producentów w 26 halach zajmujących powierzchnię ponad 408 tys. metrów kwadratowych.
Armia amerykańska jest gotowa na wejście w rok 2000
Wojciech Łęgowski
John J. Hamre, zastępca sekretarza obrony Stanów Zjednoczonych, poinformował, że Departament Obrony jest w 99,9% przygotowany do zmiany daty na 1 stycznia 2000 r.
Nowa wersja wirusa ExploreZip dotarła do Europy
Wojciech Łęgowski
Groźny wirus ExporeZip, który pojawił się w czerwcu tego roku, powrócił w nowej, skompresowanej wersji. Nazwano go MiniZip, ponieważ jedyną różnicą w stosunku do poprzednika jest to, że został on skompresowany w taki sposób, aby nie wykrywały go systemy antywirusowe skanujące przychodzącą pocztę. Wirus szybko rozprzestrzenia się w systemach komputerowych na całym świecie.
Nadzór operacji
[PC World Online]
Nawet jeśli jesteś przekonany, że zabezpieczyłeś komputer przed hackerskim atakiem, powinieneś od czasu do czasu sprawdzać, czy ktoś próbował włamywać się do systemu...
SAPPHIRE '99: polska wersja R/3 4.5 pojawi się w III kw.
Adam Jadczak
Dla amerykańskich klientów SAP przebojem konferencji użytkowników R/3 zapewne było ogłoszenie nowej strategii internetowej. Dla polskich - znaczne przyspieszenie prac nad lokalizacją R/3.
Dell licencjonuje oprogramowanie klastrowe ClusterX
Wojciech Łęgowski
Dell wprowadził do sprzedaży oprogramowanie ClusterX do zarządzania klastrami Windows NT. Oprogramowanie, licencjonowane od firmy NuView, będzie dostępne jako część systemów zarządzania OpenManage. Umożliwia ono na instalowanie, konfigurowanie i monitorowanie 2-serwerowych klastrów Windows NT, zbudowanych z serwerów linii PowerEdge 4000 i 6000.
CeBIT '99: Java pojawi się w telefonach komórkowych
Michał Pik
Sun Microsystems i Symbian producent oprogramowania do telefonów komórkowych, zapowiedziały podczas targów CeBIT podpisanie umowy, na mocy której technologia Java stanie się standardową częścią platformy programowej, przeznaczonej do telefonów komórkowych i innych bezprzewodowych urządzeń.
Apple udostępni kod źródłowy Mac OS X Server
Wojciech Łęgowski
Apple Computer w ciągu kilku najbliższych tygodni udostępni bezpłatnie na swojej stronie WWW kod źródłowy kilku kluczowych elementów nowego systemu operacyjnego - Mac OS X Server. System określany przez twórców jako "pierwszy nowoczesny systemem serwerowy firmy Apple" trafił do sprzedaży w połowie marca. W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie kosztuje 499 USD, a na pozostałych rynkach ma być dostępny w kwietniu.
Otwarto Narodowe Centrum Wspomagania Operacji Powietrznych
Sławomir Kosieliński
Otwarcie ASOC (Air Sovereignty Operation Center), czyli systemu dostosowującego kontrolę przestrzeni powietrznej i system obrony przeciwlotniczej do wymagań NATO, oraz uchwalenie ustawy o ochronie informacji niejawnych powodują, że Polska spełniła minimalne warunki przystąpienia do NATO. Odtąd na Centralne Stanowisko Dowodzenia Wojsk Lotniczych i Obrony Powietrznej (CSD WLOP), w którym działa ASOC, będą trafiać informacje z 11 polskich posterunków radiolokacyjnych i systemów krajów ościennych. Posterunki zostały wyposażone w stacje radiolokacyjne 3D pozwalające na ustalenie wysokości, azymutu i odległości samolotu. System umożliwi wizualizację cywilno-wojskowych planów lotu, które złożą się na obraz sytuacji powietrznej (tzw. RAP - Recognized Air Picture) nad Polską.
Nowa wersja Windows CE obsługuje kolory
Michał Pik
Microsoft przedstawił wczoraj nową, kolorową wersję systemu Windows CE dla komputerów naręcznych i palmtopów. System, oprócz obsługi kolorów, został poddany modyfikacjom, mającym na celu lepsze dostosowanie go do możliwości sprzętu.
Poprzednia
strona
1
...
242
243
244
245
246
Reklama zamknie się za 15 sekund. Przejdź do serwisu »