Computerworld.pl
Konferencje
Okiem Prezesa
Tematy
Agile
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
GDPR/RODO
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Badanie AudIT
Biblioteka IT
TOP200
Strefy tematyczne
ERP w chmurze
Nowa definicja bezpieczeństwa
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
×
Szukaj
Konferencje
Wiadomości
CIO Executive
Podcasty
Okiem Prezesa
Wywiady
Badanie AudIT
Biblioteka IT
Praca w IT
Tematy
Agile
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
GDPR/RODO
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Strefy tematyczne
ERP w chmurze
Nowa definicja bezpieczeństwa
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
TOP200
Archiwum
Newslettery
Strona główna
Temat
portal
Temat: portal
Onet wygrał Pojedynek
Daniel Cieślak, 08.05.2004
W przeprowadzonego na łamach naszego serwisu Pojedynku, w którym skonfrontowaliśmy dwa czołowe polskie portale internetowe, zwyciężył Onet.pl - zagłosowało na niego ok. 56% internautów biorących udział w zabawie. Trzeba jednak zaznaczyć, że był to najbardziej wyrównany jak to tej pory Pojedynek - przewaga Onetu była stosunkowo niewielka. "Zarówno komentarze internautów jak i liczba oddanych na WP głosów wskazuje, że portal posiada duże grono lojalnych użytkowników i cieszy się ich zaufaniem. Jest to dla nas wyjątkowo cenne, szczególnie w obecnej trudnej sytuacji firmy związanej z konfliktem właścicielskim." - komentuje Agnieszka Szwaj z WP.
‘Deska rozdzielcza’ Novella i Hyperion
Józef Muszyński, 06.05.2004
Firmy Novell i Hyperion nawiązały współpracę, mającą na celu dostarczenie mechanizmu zapewniającego szybki i precyzyjny dostęp do spersonalizowanych informacji biznesowych.
Wirtualna Polska ogłosiła upadłość, portal będzie dalej funkcjonował
Anna Meller, 09.04.2004
Sąd Rejonowy w Gdańsku wydał właśnie postanowienie o upadłości spółki Wirtualna Polska S.A., obejmujące likwidację jej majątku. Powodem jest niewypłacalność WP. Majątkiem spółki będzie od teraz zarządzał syndyk. Portal nie zniknie jednak z sieci. "Będziemy nadal świadczyć usługi na rzecz internautów, klientów biznesowych oraz reklamodawców" – zapewnia WP.
Wirtualna Polska ogłosiła upadłość, portal będzie dalej funkcjonował
Anna Meller, 09.04.2004
Właśnie zostało wydane postanowienie Sądu Rejonowego w Gdańsku o ogłoszeniu upadłości spółki Wirtualna Polska S.A., obejmujące likwidację jej majątku. Powodem ogłoszenia upadłości jest niewypłacalność WP. Majątkiem spółki będzie od teraz zarządzał syndyk. Portal nie zniknie jednak z Sieci. "Będziemy świadczyć usługi na rzecz internautów, klientów biznesowych oraz reklamodawców" – czytamy w oficjalnym komunikacie wystosowanym przez spółkę.
Co stanie się z portalami w 2010 roku?
Anna Meller, 08.04.2004
Z sondy IDG.pl, w której wzięło udział ponad 3 tys. użytkowników, wynika, że za 6 lat dominującym podmiotem na polskim rynku internetowym będzie Onet. Ponad dwukrotnie mniej głosów otrzymała Wirtualna Polska, czterokrotnie mniej Interia. Co ciekawe, gros osób wskazało, że liderem będzie zupełnie inny podmiot, pozostali zapowiedzieli, iż w 2010 roku na scenie internetowej nie będzie w ogóle portali. Wyniki sondy sprowokowały nas do zadania pytań: jak będą wyglądać przedsięwzięcia online za 6 lat oraz w jaki sposób portale wyobrażają sobie swoją przyszłość? O odpowiedź poprosiliśmy przedstawicieli polskich i zagranicznych firm.
O2.pl: jesteśmy czwartym portalem w Polsce
Anna Meller, 06.04.2004
O2.pl, początkowo funkcjonujące pod nazwą go2.pl, pojawiło się na internetowej scenie w 1999 roku, debiutując jako dostawca kont pocztowych. Teraz założyciele portalu wskazują, że uplasowali się na czwartym miejscu w rankingu polskich przedsięwzięć internetowych. O tym, jak powstało i w jaki sposób będzie się rozwijać o2.pl opowiadają w wywiadzie dla Internet Standard dwaj założyciele przedsięwzięcia: Michał Brański i Jacek Świderski.
Gmail a sprawa polska
Daniel Cieślak, 02.04.2004
W czwartek pojawiła się informacja, że firma Google Inc planuje uruchomienie nowej usługi, czyli systemu darmowych kont pocztowych o pojemności... 1 GB. Wygląda na to, że nie był to jedynie prima aprilisowy żart - okazało się, że usługa może zostać uruchomiona już za kilka tygodni. Postanowiliśmy dowiedzieć się, co o niespodziewanej konkurencji sądzą przedstawiciele polskich serwisów, udostępniających darmowe konta pocztowe. "Sądzę, że będzie to usługa o marginalnym znaczeniu dla polskiego rynku" - mówi Michał Brański z portalu o2.pl. "Taka oferta może zainteresować jakąś część naszych użytkowników, ale nie powinna być to zbyt duża grupa" - przyznaje Mariusz Kuziak z Interii.
Zadowolenie z e-gov w USA
Szymon Augustyniak, 02.04.2004
Raport American Customer Satisfaction Index (ACSI) poświęcony zadowoleniu amerykańskich internautów z witryn rządowych dowodzi, że najbardziej cenią sobie witryny z informacjami medycznymi oraz te o możliwościach podjęcia pracy w administracji. Nadal jednak amerykański e-gov jest za mało interaktywny i transakcyjny.
Zarząd WP: nie umówiliśmy się z TP SA
Jarosław Ochab, 30.03.2004
Marek Borzestowski, prezes Wirtualnej Polski stanowczo dementuje spekulacje mówiące o możliwości celowego doprowadzenia portalu do bankructwa, co byłoby zgodne z interesem TP Internet.
Wirtualna Polska raczej bez szans
Jarosław Ochab, 29.03.2004
Dzisiejsze zgromadzenie akcjonariuszy WP nie przyniosło istotnych zmian w sytuacji firmy i dotyczyło jedynie porządkowania statutu po ubiegłorocznej sprzedaży akcji spółki przez Prokom Internet i inne podmioty. Sprawa podwyższenia kapitału WP w ogóle nie jest już dyskutowana przez poróżnionych akcjonariuszy. Teraz pozostaje jedynie czekać na decyzję sądu w sprawie upadłości spółki. Ogłoszenie upadłości nie musi natomiast oznaczać końca działania portalu.
Yahoo! kupuje Kelkoo
Anna Meller, 27.03.2004
Amerykański gigant rynku internetowego Yahoo! poinformował, że zamierza przejąć firmę Kelkoo, która jest producentem systemów ułatwiających dokonywanie zakupów online. Transakcja będzie kosztować Yahoo! 475 mln euro.
Wirtualna Polska wciąż w zawieszeniu
Anna Meller, 26.03.2004
Właśnie zakończyła się rozprawa sądowa dotycząca upadłości Wirtualnej Polski. Sąd postanowił, że decyzję w sprawie dalszych losów spółki podejmie na posiedzeniu niejawnym. Nieznana jest jeszcze data ogłoszenia ostatecznego werdyktu. W poniedziałek odbędzie się kolejne walne zgromadzenie akcjonariuszy.
Poprzednia
strona
1
...
3
4
5
6
7
...
19
Następna
strona
Reklama zamknie się za 15 sekund. Przejdź do serwisu »